Hakkımızda

Biz Kimiz ?

2019 yılında hizmete giren kuruluşumuz; Zeytinburnu The İstanbul Rezidans altında, Veliefendi bitişiğinde merkezi bir konumdadır. Okulumuz 1000 m2 büyüklüğünde, 3 katlı, 285 m2'si bahçe olup, her sınıfımızın bir tarafı camdan olması sayesinde gün ışığı almaktadır. Okulumuzda ayrıca yemekhane,mutfak,uyku odası bulunmaktadır.

Eğitim modelimizde çocuklarımızın bir sonraki kademeye hazır hale gelebilmesi için sosyal, bilişsel, sayısal, sözel, bedensel, sanatsal ve yabancı dil gelişimi gibi birçok alanda çocuklarımıza dokunuyoruz. Her çocuk bireydir ilkesiyle çocukların farklı ilgi ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak gelişimlerine yönelik birebir çalışmalar yapmaktayız. 36 Ay üzeri çocuklarımıza haftanın her günü ingilizce eğitimi almalarını sağlamaktayız.

0-6 Yaş gruplarına eğitim verirken bakım hizmetini de sağlayarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. ‘Eğlenirken öğreniyor, bireyselleşiyoruz’ : Dans, Ritim-Müzik, Bale, Jimnastik, Drama, Yoga, Satranç eğitimlerimizle çocuklarımızın ilgi alanlarına yönelik çalışmalar yapmaktayız. 

Uzman Psikolog eşliğinde çocuklarımızın akademik gelişimleri ve duygusal gelişimleri takibi sağlanmaktadır.

Sanatçı Çocuklar Ailesi olarak; Fiziksel ortamımız, oluşturduğumuz kadro, eğitim sistemimiz, uyguladığımız yöntemler, yaklaşım biçimlerimiz, projelerimiz, beslenme biçimimiz, seçilen oyunlar ve oyuncaklar ile ülkemizin gelecekteki kaderini belirleyici bir konumda olmanın sorumluluğu ile yaptığımız işin öneminin farkındayız.

 

Sanatçı Çocuklar Kreş ve Gündüz Bakımevi

Resim
  • svg
    info@sanatcicocuklar.com
X